svadobný fotograf Duchovič

Cenník

Cena za fotenie svadby závisi od rozsahu fotenia a je od 250€ - 600€. Vyberte si z balikov alebo mi pošlite Vašu predstavu o foteni a pošlem Vám cenovú ponuku. Doprava mimo Trenčianského kraja je 10€/100km.

Celodenné fotenie svadby

  • fotografovanie od ranných príprav až do 1h ráno
  • svadobné fotografie odovzdané na drevenom USB kľúči
  • doprava v rámci Trenčianského kraja v cene fotenia
  • Viac info v kontaktnom formulári alebo 0907141278
V prípade záujmu o iný časový rozsah fotenia, ma prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky a pošlem Vám cenovú ponuku.

Predmanželské fotografovanie - rande

  • Snúbenecké fotografie sú skvelou možnosťou ako zachytiť Vaše rozhodnutie vydať sa. Pre mnoho párov, je snúbenecké fotografovanie prvý raz, čo pózujú pre profesionálneho fotografa. Je to tiež skvelá príležitosť sa vzájomne spoznať.
  • Počas fotenia zistíte, aké je to stáť pred objektívom, dostanete rady ako sa tváriť, ako zvoliť vhodný postoj a hlavne nebudete mať trému pri fotení počas svadobného dňa. Snúbenecké fotky sú tiež vhodné na svadobné pozvánky, na publikovanie na Facebook alebo aj ako darček pre rodičov.
  • cena 80€

V prípade záujmu sa s Vami rád stretnem a prekonzultujeme detaily Vašej svadby. Porozprávame sa o veciach, na ktorých vám vo svadobný deň najviac záleží.

Rezervácia termínu

Ak sa rozhodnete si rezervovať moje služby záväzne, postup je: V prípade voľného termínu si od Vás vypýtam Vaše údaje, na ktoré vystavím zmluvu, tú Vám pošlem na skontrolovanie. Ak bude v poriadku, pošlete dve podpísané zmluvy na moju adresu. Ja Vám potom pošlem jeden výtlačok z mojej strany podpísaný naspäť a po uhradení rezervačného poplatku máte termín zarezervovaný. Zvyšok platíte až za výslednú prácu keď Vám prídu svadobné fotografie na dobierku.


Na stránke INFO - nájdete odpovede na často kladené otázky.

V prípade daľších informácií o svadobnom fotení píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0907/ 141 278
Svadobný fotograf Trenčín / Prievidza / Nitra / Žilina